Jak postupuji

Webdesign

Vstupní analýza e-shopu

Základním krokem je analýza vašich konkrétních potřeb. Abych viděl do hlav vašich zákazníků, musím nejprve vidět do vaší hlavy. Čím více se toho dozvím, tím úspěšnější celý projekt bude. Pomocí speciálního vstupního dotazníku se seznámím s vámi, definujeme si cíle, prozkoumám vaši konkurenci a současné výsledky.

Webdesign

Webová analytika, práce s obsahem

Pomocí webové analytiky odhalím slabá místa vašeho e-shopu. Zjistím, jak vás lidé na internetu hledají, z jakých zdrojů přichází. Díky podpůrným nástrojům a uživatelskému testování odhalím, jak se zákazníci na vašem e-shopu chovají. Podívám se na strukturu e-shopu, navigaci, ovládání, práci s obsahem i technický stav.

Webdesign

Návrh řešení

Vymyslím pro vás ideální řešení a seznámím vás s jednotlivými kroky naší spolupráce. Dle domluveného rozsahu zašlu cenovou a časovou kalkulaci (po schválení uhradíte zálohu 40% z celkové kalkulace, zbytek až po dokončení a spuštění upraveného e-shopu).

Webdesign

Wireframe, grafický design

Vytvořím nový prototyp (wireframe) vašeho e-shopu a navrhnu grafický design. Přidám takové prvky, které učiní váš e-shop důvěryhodnějším a zákazníkům usnadní rozhodnutí pro dokončení objednávky.

Webdesign

Implementace

Pokud provádím re-design, udělám si předem kopii vašeho e-shopu. Vše pak probíhá na soukromé adrese, kam máte přístup pouze vy a já (nikdo jiný, ani roboti vyhledávačů). Zde e-shop vyladím po grafické, obsahové i funkční stránce. Vše otestujeme a vy budete mít zároveň možnost připomínkování před ostrým spuštěním.

propagace eshop-rychle.cz

Rozvoj

Spolu s tím, jak se bude rozvíjet vaše podnikání, budeme vylepšovat a upravovat e-shop. Takovým způsobem, aby plně vyhovoval vašim aktuálním potřebám i trendům v e-commerce. Díky marketingovým nástrojům přivedeme více návštěvníků a společně je proměníme v zákazníky.

Líbí se vám má práce a přístup?

Navrhnu vám e-shop, který bude ziskový. Bude to váš nejlepší obchodník a zaměstnanec.

Co mám za sebou?

10+

let zkušeností
v oblasti e-commerce

100+

dokončených
úspěšných projektů

100 000+

návštěvníků měsíčně
mých vlastních projektů

Nekonečno

nekonečně
kreativních nápadů

Kontakt

Potřebujete navrhnout nový projekt nebo zlepšit ten stávající?
Pojďme si promluvit o možném řešení.

Lukáš Dubina

724 146 006 info@lukasdubina.cz
IČ: 76165701
DIČ: CZ8403280589 (plátce DPH)