S čím vám pomohu

Šablona pro eshop-rychle

Odliším váš e-shop od konkurence

Důvěra je stavebním kamenem každého dobrého obchodu. Na internetu to platí dvojnásob, protože se zákazníky nepřicházíte do přímého fyzického kontaktu. Zastupuje vás váš e-shop.

Na krabicových řešeních jako je Eshop-rychle, Webareal, Shoptet nebo BSshop v současnosti běží tisíce aktivních e-shopů. 98% e-shopů vypadá podobně. Budí váš e-shop důvěru, když návštěvník viděl stejný design už několikrát jinde?

Tvorba šablon pro Webareal

Zvýším uživatelský zážitek z nakupování

Základní šablony, které systémy poskytují, jsou většinou graficky zajímavé. Výkon e-shopu bohužel nezvýší hlavička přes půl monitoru ani rotátor obrázků pro akční nabídky.

Mým cílem je upravit e-shop tak, aby byl přehledný a jednoduchý na ovládání. Zbavím váš e-shop zbytečných funkcí a přidám takové, které zvýší počet objednávek.

Poznatek z praxe: "Jediný, kdo chodí na e-shop kvůli grafice, je majitel e-shopu".
eshoprychle admin a objednávky

Marketing a propagace

Je pro vás vhodná reklama na Facebooku, e-mail marketing, SEO, PPC, zbožové srovnávače nebo psaní blogu? Nevíte, kterou cestou se vydat a kde se pohybují vaši potenciální zákazníci?

Poradím vám vhodnou formu i způsob propagace, aby se váš e-shop či byznys vydal správným směrem.

eshoprychle admin

Ukázky e-shopů

Neustále testuji, jak e-shopové řešení lépe upravit a jaké jsou jeho technické limity.

Vždy se snažím vymáčknout z daného systému maximum. Aby byl výsledek co nejlepší a splňoval dané cíle.

Bushcraftshop

Bushcraftshop.cz

Na Lukáše jsem narazil díky referencím a jeho zkušenostem se systémem ESHOP-RYCHLE.cz. Oceňuji především jeho přístup, individuální řešení na míru a také spolehliivost ve všem, na čem se domluvíte. U Lukáše prostě slovo platí a to se dnes málo vidí! Pomohl nám v celkové koncepci e-shopu. Jako člověk zvenku dokázal nastavit postupy a principy fungování, které přenesl také do nového designu. Lukáše rozhodně doporučuji všem, kdo myslí své podnikání na internetu vážně!

Tomáš Jurka Tomáš Jurka, provozovatel e-shopu, www.bushcraftshop.cz

Pelíšky

Peliskydog.cz

O re-designu našeho e-shopu jsme uvažovali dlouho, ale nemohli jsme najít vhodného dodavatele. Lukáše jsem kontaktovala na doporučení. Pomohl nám pochopit, jak lidé nakupují a jak bychom měli rozvíjet e-shop. Od začátku přicházel s výbornými tipy a nápady na zlepšení. Výsledkem je kompletně nový e-shop, který však zachoval původní řešení systému eshop-rychle. Návštěvnost i tržby stoupají, od lidí máme kladné ohlasy - lépe se jim vybírá sortiment a pohodlněji nakupuje. Všechny kroky na e-shopu nyní správně měříme a vyhodnocujeme. Díky tomu investujeme peníze jen do toho, co funguje a máme více času na naše zákazníky.

Simona Zoltowska Simona Zoltowska, provozovatelka e-shopu, www.peliskydog.cz

Krmiva pro psy

Krmiva-shop.cz

Pro nás nový e-shop jsme potřebovali vytvořit grafickou šablonu na míru, snížit míru opuštění a zvýšit konverzní poměr. Oslovili pana Dubinu, protože má na první pohled skvělé reference. Jeho práce šla ale více do hloubky a kromě krásného designu jsme dostali spoustu doporučení a správně měříme data. S jeho prací, komunikací a přístupem jsme nadmíru spokojení. Konečný výsledek nás příjemně překvapil, protože takto pěkný e-shop jsme ještě na systému eshop-rychle.cz ještě neviděli.

Kamil Veselý Kamil Veselý, provozovatel e-shopu, www.krmiva-shop.cz

Stresninosicepraha

Stresninosicepraha.cz

Na pana Dubinu jsme s kolegou narazili na webu při hledání vhodného dodavatele re-designu našeho e-shopu a rozhodli jsme se to tzv. risknout. A v tomto případě platilo, že risk je zisk ! Spolupráce byla příjemná, hlavně bych rád zdůraznil, že poté, co si pan Dubina zjistil podrobnosti o našem oboru podnikání, již nebylo třeba nekonečných konzultací a korekcí obsahu a vzhledu našeho e-shopu. Bylo vidět, že pan Dubina má za sebou ,,léta praxe" a je skutečný odborník s citem a intuicí, který dodržuje zadání a termíny. Co navrhl to sedělo a zároveň nám poskytl mnoho dalších rad a informací do budoucích let. Pana Dubinu a jeho férovou práci můžeme všem doporučit.

David Čech David Čech, spolumajitel e-shopu Dav-Kar, www.stresninosicepraha.cz

Chewmweld

Chemweld.cz

Vybrala jsem si Lukáše Dubinu, protože mě zaujala jeho webová prezentace, jeho postoj, myšlenky a názory. Přesně to náš e-shop potřeboval. Už při vyplňování úvodního dotazníku k zadání projektu jsem věděla, že jsem si vybrala dobře. Vše jsme podrobně probrali, Lukáš vše vysvětlil a poradil nám. Z nového e-shopu jsem doslova nadšená. Počáteční investice byla sice vyšší, ale díky kvalitnímu výsledku se nám vrátila během prvního měsíce provozu.

Iva Bušková Iva Bušková, spolumajitelka CZECH-WELD s.r.o., http://eshop.chemweld.cz

Nejlegíny

Nejleginy.cz

Od pana Dubiny jsem si nechal udělat redesign mého eshopu. Vybral jsem si ho, protože se mi líbily jím dělané webdesigny jiných eshopů na platformě eshop-rychle.cz. Komunikace byla od začátku rychlá a na úrovni. V průběhu práce jsem se mohl spolehnout na názory a připomínky opravdového profesionála. Hned první návrh webdesignu byl úžasný. Vše, co jsem chtěl v návrhu upravit nebo dodělat, pan Dubina po konzultaci zpracoval přesně podle mých představ. Výsledkem je krásný, profesionální webdesign. S jeho prací jsem nesmírně spokojený a jeho služby určitě všem doporučuji. Nadále spolupracujeme v oblasti facebook reklamy a dalších možnostech propagace.

Martin Krupička Ing. Martin Krupička, provozovatel e-shopu, www.nejleginy.cz

Starnails

Starnails.cz

Děkujeme panu Dubinovi za báječnou spolupráci s proměnou našeho e-shopu. Cítili jsme, že je potřeba posunout naše dřívější stránky a podnikání na vyšší úroveň. Od nového e-shopu jsme očekávali profesionální a uživatelsky příjemný design s kapkou romantiky. Lukáš se celého úkolu zhostil na výbornou. Oceňujeme přátelský a profesionální přístup od prvního kontaktu, kreativitu a způsob řešení dílčích problémů. Re-design e-shopu předčil naše očekávání.

Martina Stiborová Martina Stiborová, majitelka e-shopu Starnails, www.starnails.cz

Swim-Store

Swim-store.cz

Na Lukáše Dubinu jsme dostali doporučení od spokojené majitelky již upraveného e-shopu. Náš e-shop potřeboval nový směr, grafické předělání a doporučení, jak dělat věci lépe. Lukáš je odborník na svém místě. Rozumí problematice, ovládá platformu eshop-rychle, dokáže použít hlavu a přizpůsobit se potřebám zákazníků. Komunikace byla bezproblémová a rychlá. Co jsme si řekli, to bylo hotové. I po dokončení úprav nám dává rady a stále pracujeme na zlepšování služeb a věcí, které pomáhají k lepšímu chodu našeho obchodu a usnadňují nám pracovní procesy.
Jiří Jedlička Jiří Jedlička, provozovatel e-shopu, www.swim-store.cz
Skvela-kava

Skvela-kava.cz

Náš e-shop prošel několika redesigny, ale stále jsem nebyl spokojený s výsledkem a s dodavateli řešení byla těžká spolupráce. Na Lukáše jsem narazil na internetu. Ihned jsem ho kontaktoval. S průběhem tvorby nového e-shopu jsem byl spokojen. Stanovili jsme si cíle a termíny jednotlivých prací, které Lukáš dodržel. Byl jsem překvapen, že je možné vše zvládnout na dálku a bez osobního setkání. Nový e-shop vypadá přesně podle mých představ. V rámci redesignu jsem dostal spoustu rad a doporučení, na kterých stále pracuji. Jeho služby určitě mohu doporučit všem, kdo chtějí posunout svůj e-shop a podnikání dopředu.

Martin Novotný Martin Novotný, provozovatel e-shopu, www.skvela-kava.cz

www.neicha.cz

Neicha.cz

Delší dobu jsem přemýšlela o úpravě e-shopu. Až při shlédnutí Lukášových referencí jsem se okamžitě rozhodla ke změně. Dobře jsem udělala. Nový e-shop je nyní přehlednější, jednodušší a zákaznici se k nám rádi vracejí. Dostala jsem spoustu rad a doporučení, které bych chtěla na e-shop postupně aplikovat. Lukáš je prostě člověk na správném místě a spolupráci s ním doporučuji každému, kdo podniká na internetu.

Petra Dohnálková Petra Dohnálková, provozovatelka e-shopu, www.neicha.cz

AS-Barvy

AS-barvy.cz

Náš e-shop provozujeme na krabicovém řešení systému eshop-rychle. Šablony jsou graficky pěkné, nicméně jsme velmi brzy zjistili, že potřebujeme něco více - funkční e-shop. Chtěli jsme se odlišit od konkurence. Tak, aby měl nás e-shop jednoduchý design, intuitivní ovládání a pro zákazníkybyl přehledný. Na internetu jsme si našli Lukáše Dubinu. Jeho práce se nám velmi líbila, a proto jsme neváhali ho oslovit. Komunikace s ním je na vysoké úrovni, má spousty zajímavých nápadů a šikovných lidí kolem sebe, nic pro něj není problém a v mnoha směrech nám velmi pomohl. Výsledná práce Lukáše na re-designu našeho eshopu předčila všechna naše očekávání, za což mu od nás patří velké díky a určitě ho vřele všem doporučujeme.

Alena Sedláčková Alena Sedláčková, provozovatelka e-shopu, www.as-barvy.cz

www.originalnicokolada.cz

Originalnicokolada.cz

S Lukášem jseme realizovali několik projektů. Vždy z něho byla cítit profesionalita a upřímnost. Nikdy jsme neměli problém souhlasit s jeho názory a radami, které nám dával. Pokaždé se nám to několikanásobně vyplatilo. Termíny plnění jeho práce odevzdával mnohdy i v předstihu a toho si nesmírně ceníme. Lukáš vás mile překvapí přihozením i něčeho navíc. Takový on je. Vážím si jeho péče po dokončení a spuštění všech našich projektů. Servis, který u něho máme je stěžejní pro naše podnikání. S upřímným srdcem ho mohu doporučit všem lidem, kteří hledají řešení svého problému s webdesignem a internetovým marketingem.

Jan Keller Jan Keller, provozovatel e-shopů a webových projektů, www.originalnicokolada.cz

www.Powerguy.cz

Powerguy.cz

Za poslední rok se nám podařilo osminásobně zvýšit počet objednávek na našem e-shopu. Je pravdou, že to logicky nemohla být čistě zásluha Lukáše, ale troufnu si tvrdit, že na tom měl výrazný podíl, protože kvalitní webdesign dnes rozhoduje o úspěchu či neúspěchu v tak tvrdé konkurenci, kam patří náš obor. Lukáše můžeme plně doporučit, neboť se s ním velmi dobře komunikuje, má obrovské zkušenosti a investice se rychle vrací.

Adam Borovský Adam Borovský, Eljet s.r.o., provozovatel e-shopu, www.powerguy.cz

Díky skvělé spolupráci s klenty jsem dokončil a vyladil např. i tyto e-shopy:

www.czemag.cz www.vysavame.sk www.gastrochladenie.sk www.ntp.cz www.perfektneobrazy.sk

Jak probíhá spolupráce?

Za tvorbou úspěšného e-shopu se skrývá víc než jen upravený grafický návrh.
Podívejte se, jakou cestu máme před sebou.

Webdesign

Ptám se. Hodně se ptám

Základním krokem je analýza vašich konkrétních potřeb. Abych viděl do hlav vašich zákazníků, musím nejprve vidět do vaší hlavy. Čím více se toho dozvím, tím úspěšnější celý projekt bude. Seznámím se s vámi, definujeme si cíle a prozkoumám vaši konkurenci a současné výsledky.

Webdesign

Webová analytika, práce s daty, obsah

Zjistím, jak vás lidé na internetu hledají, z jakých zdrojů přichází, jaké má váš e-shop slabé a silné stránky. Podívám se na strukturu e-shopu, práci s obsahem, indexaci, odkazové portfolio a další technická nastavení.

Webdesign

Návrh řešení

Vymyslím pro vás ideální řešení a seznámím vás s jednotlivými kroky naší spolupráce. Dle domluveného rozsahu zašlu cenovou a časovou kalkulaci (po schválení uhradíte zálohu 40% z celkové kalkulace, zbytek až po dokončení a spuštění upraveného e-shopu).

Webdesign

Grafický design a UX

Vytvořím nový prototyp a navrhnu funkční design, který bude přehledný, jednoduchý na ovládání a upoutá pozornost. Přidám takové prvky, které učiní váš e-shop důvěryhodnějším.

Webdesign

Implementace

Vše probíhá na soukromé adrese, kam máte přístup pouze vy a já (nikdo jiný, ani roboti vyhledávačů). Zde e-shop vyladím po grafické, obsahové i funkční stránce. Společně vše otestujeme a vy budete mít možnost připomínkování před ostrým spuštěním.

propagace eshop-rychle.cz

Rozvoj

Spolu s tím, jak se bude rozvíjet vaše podnikání, budeme vylepšovat a upravovat e-shop. Takovým způsobem, aby plně vyhovoval vašim aktuálním potřebám i trendům v e-commerce. Díky marketingovým nástrojům přivedeme více návštěvníků a společně je proměníme v zákazníky.

Líbí se vám má práce a přístup?

Vytvořím vám e-shop, který bude ziskovější. Bude to váš nejlepší obchodník a zaměstnanec.

Ano, chci výkonnější e-shop

Časté dotazy

Je nutné osobní setkání?

Vše zvládneme v pohodě a klidu i na dálku. Všechny realizované e-shopy jsem vytvořil bez nutnosti osobního setkání.

Díky dnešním digitálním technologiím je možné komunikovat přes chytré nástroje a komunikační kanály. Tímto dochází k výrazné úspoře času a nákladů u obou stran.

Jak dlouho trvá re-design?

V závislosti na rozsahu trvá spuštění nového e-shopu 3 týdny až 2 měsíce. Často je potřeba spolupráce i z vaší strany a dokončení e-shopu je mnohdy přímo závislé také na vašem čase.

Jsem pro vás plně k dispozici, pokud hledáte smysl pro detail, zodpovědnost a výsledek s přidanou hodnotou.

Na druhou stranu, nejsem dobrá volba, pokud sami nevíte, co chcete. Hledáte nejlevnější řešení nebo potřebujete jenom „něco rychle dodělat“.

Ceník

Základní úpravy

Konzultace a doporučení, úpravy v Google Analytics, menší grafické úpravy, oprava zásadních chyb v použitelnosti, přenastavení e-shopu.

Cena formou hodinové sazby
Konzultace, technický dozor, audit: 1 500 Kč / hod.

Návrh e-shopu a kompletní servis

Konzultace a doporučení, úpravy v technického nastavení systému, správné nastavení Google Analytics, návrh struktury a celého objednávkového procesu, kontrola odkazového portfolia, grafický design na míru, responzivní design, programování formulářů (kalkulaček a různých udělátek), poradenství v oblasti online marketingu, návrh a tvorba kampaní nebo obsahových strategií.

příklady: www.peliskydog.cz, www.bushcraftshop.cz, www.starnails.cz
Cena: od 25 000,- Kč

Kontakt

Potřebujete navrhnout nový e-shop nebo zlepšit ten stávající?

Pojďme si promluvit o možném řešení.

Lukáš Dubina
Telefon: +420 724 146 006
E-mail: info@lukasdubina.cz
Skype: dkweb.cz
Lukáš Dubina
IČ: 76165701
DIČ: CZ8403280589 (plátce DPH)

Místo působení: Celá ČR
(fyzicky Středočeský kraj / Praha / Brno)