Očima zákazníků

S Lukášem dlouhodobě spolupracujeme na zkvalitnění naší e-shopové platformy, plnící sny 6,5 tis. e-shopařů. Jeho praktické zkušenosti z e-commerce a mnoha úspěšných e-shopových projektů jsou pro nás skvělou studnicí inspirace a podnětů pro zlepšení. Obzvláště v oblasti designování skvělého zákaznického zážitku jsou Lukášovi znalosti nedocenitelné a i díky těmto schopnostem se stal tím pravým člověkem pro kompletní návrh nové generace e-shopových šablon, které pro nás znamenají obrovský evoluční skok. Doufám, že stejné schopnosti použijeme i při společném výzkumu, návrhu a realizaci nové administrace. Velké díky za spolupráci, Lukáši!

Jan Brož

Jan Brož
marketingový manažer Eshop-rychle
www.eshop-rychle.cz

S Lukášem spolupracuji již od roku 2008. Od té doby pro nás vytvořil několik projektů. Cením si jeho ochotného a aktivního přístupu. Lukášovy služby doporučuji každému, kdo hledá bezproblémovou a profesionální spolupráci v kombinaci se skvělými výsledky.

Jan Rozlivka

Jan Rozlivka
ředitel Mail Step a.s.
www.mailstep.cz

Jak náš s e-shop s potápěčským vybavením pomalu rostl a nastal čas na změnu. Původně jsme zamýšleli pouze změnu grafiky, ale Lukáš nám rychle vysvětlil, že tudy cesta nevede a je potřeba k tomu přistoupit komplexně. Za to mu chceme poděkovat. Nemá smysl mluvit o tom, že vše bylo rychlé, pro nás pohodlné a že všechny naše představy Lukáš buď profesionálně zapracoval nebo naopak vyvrátil. Za vše mluví Lukášův výsledek a ten je super. Návštěvnost i objednávky rostou.

Filip Kabyl

Filip Kabyl
provozovatel e-shopu
www.scubashop.cz

Referenci na Lukáše jsem dostal od sousedů z firmy. Náš příběh byl stejný - najali jsme si agenturu, která nám za velkých nákladů postavila nový e-shop, který nefungoval. Po Lukášově analýze mi bylo doporučeno zrušit stávající e-shop a vytvořit nový. Byl to sice šok, ale když jsem viděl výsledek u sousedů, tak jsem tříletou práci hodil za hlavu a šel jsem pod vedením Lukáše do stavby nového e-shopu, který nyní funguje skvěle. Lukáš je odborník na svém místě a má dokonalý přehled. Drží slovo, termíny a vše je pro obě strany transparentní. Jsem nadšen, že se dá vše vyřešit i bez jediného osobního kontaktu.

Míťa Šimáček

Dimitrij Šimáček
jednatel společnosti
www.styldekor.cz

Na pana Dubinu jsme poptali na re-designu našeho e-shopu. Od začátku bylo vidět, že má za sebou "léta praxe" a je skutečný odborník s citem a intuicí. Navíc dodržuje zadání a termíny. Co navrhl to skvěle sedělo a zároveň nám poskytl mnoho dalších rad a informací do budoucích let. Pana Dubinu a jeho férovou práci můžeme všem doporučit.

David Čech

David Čech
spolumajitel e-shopu Dav-Kar
www.stresninosicepraha.cz

Od pana Dubiny jsem si nechal udělat redesign mého e-shopu. Komunikace byla od začátku rychlá a na úrovni. V průběhu práce jsem se mohl spolehnout na názory a připomínky opravdového profesionála. Hned první návrh byl úžasný. S jeho prací jsem nesmírně spokojený, protože neustále rosteme a e-shop společně upravujeme dle potřeby. Jeho služby určitě všem doporučuji.

Martin Krupička

Ing. Martin Krupička
provozovatel e-shopu
www.nejleginy.cz

Od Lukáše jsme si nechali udělat redesign e-shopu. Cítili jsme, že je nutné se posunout a sami bychom to nezvládli. Lukáš se všeho zhostil na výbornou, jako skvělý profesionál a to do všech detailů. Naši spolupráci jsme rozšířili i o redesign našeho dalšího e-shopu. Určitě i v budoucnu využijeme jeho skvělých služeb. Velmi oceňujeme profesionalitu, přátelský přístup s obrovskou dávkou kreativity. Děkujeme moc.

Milan Marek

Milan Marek
provozovatel e-shopu
www.best-lashes.cz

Děkujeme panu Dubinovi za báječnou spolupráci s proměnou našeho e-shopu. Od nového e-shopu jsme očekávali profesionální a uživatelsky příjemný design s kapkou romantiky. Lukáš se celého úkolu zhostil na výbornou. Oceňujeme přátelský a profesionální přístup od prvního kontaktu, kreativitu a způsob řešení dílčích problémů. Re-design e-shopu předčil výsledky naše očekávání.

Martina Stiborová

Martina Stiborová
majitelka e-shopu Starnails
www.starnails.cz

Vybrala jsem si Lukáše Dubinu, protože mě zaujal jeho postoj, myšlenky a názory. Přesně to náš e-shop potřeboval. Už při vyplňování úvodního dotazníku k zadání projektu jsem věděla, že jsem si vybrala dobře. Vše jsme podrobně probrali, Lukáš vše vysvětlil a poradil nám. Z nového e-shopu jsem doslova nadšená. Počáteční investice byla sice vyšší, ale díky kvalitnímu výsledku se nám vrátila v tržbách během prvního měsíce provozu!

Iva Bušková

Iva Bušková
spolumajitelka CZECH-WELD s.r.o.
http://eshop.chemweld.cz/

Náš e-shop prošel několika redesigny, ale stále jsem nebyl spokojený s výsledkem a s dodavateli řešení byla těžká spolupráce. S Lukášem jsme si hned na začátku stanovili cíle a termíny jednotlivých prací, které Lukáš dodržel. Byl jsem překvapen, že je možné vše zvládnout na dálku a bez osobního setkání. Nový e-shop vypadá přesně podle mých představ. V rámci redesignu jsem dostal spoustu rad a doporučení, na kterých stále pracuji. Jeho služby určitě mohu doporučit všem, kdo chtějí posunout svůj e-shop a podnikání dopředu.

Martin Novotný

Martin Novotný
provozovatel e-shopu
www.skvela-kava.cz

Delší dobu jsem přemýšlela o úpravě e-shopu. Až při shlédnutí Lukášových referencí jsem se okamžitě rozhodla ke změně. Dobře jsem udělala. Nový e-shop je nyní přehlednější, jednodušší a zákaznici se k nám rádi vracejí. Dostala jsem spoustu rad a doporučení, které bych chtěla na e-shop postupně aplikovat. Lukáš je prostě člověk na správném místě a spolupráci s ním doporučuji každému, kdo podniká na internetu.

Petra Dohnálková

Petra Dohnálková
provozovatelka e-shopu
www.neicha.cz

Náš e-shop provozujeme na krabicovém řešení systému eshop-rychle. Šablony jsou graficky pěkné, nicméně jsme velmi brzy zjistili, že potřebujeme něco více - funkční e-shop. Chtěli jsme se odlišit od konkurence. Tak, aby měl nás e-shop jednoduchý design, intuitivní ovládání a pro zákazníky byl přehledný. Komunikace s Lukášem je na vysoké úrovni, má spousty zajímavých nápadů a šikovných lidí kolem sebe a velmi nám pomohl v mnoha směrech. Výsledná práce Lukáše na re-designu našeho e-shopu předčila všechna naše očekávání, za což mu od nás patří velké díky a určitě ho vřele všem doporučujeme.

Alena Sedláčková

Alena Sedláčková
provozovatelka e-shopu
www.as-barvy.cz

Lukáše si velmi cením jako odborníka i člověka. Než se pustí do své práce, detailně prozkoumá danou oblast, aby přesně pochopil, co žádají zákazníci jeho klienta. Své dílo pak nepošle do světa, dokud není perfektní. Po loňském redesignu mého brandu a webu stoupl zájem o tarotové poradenství a osobní růst v mé Tarotové škole více než šestinásobně. Lukáš zkrátka jakýmsi zázračným způsobem dokázal to, že se informace o mých službách dostaly bez oklik a přímou cestou k lidem, kteří je právě potřebovali.

Sophie Joya

Sophie Joya
tarotové poradenství a osobní růst
www.tarotovesebepoznavani.cz

Delší dobu jsme hledali vhodnou společnost pro redesign webových stránek, podporu FCB profilu a další potřebné aktualizace. Spolupráce s Lukášem byla dynamická, kreativní a nechyběl lidský faktor. Cením si také doporučení vhodného řešení k nejednomu problému. Vážím si perfektního přístupu a těším se na další spolupráci v budoucnu. Rozhodně mohu Lukáše doporučit ostatním společnostem.

Luboš Baumruk

Luboš Baumruk
majitel reklamní agentury Allice s.r.o
www.allice.cz

Za poslední rok se nám podařilo osminásobně zvýšit počet objednávek na našem e-shopu. Je pravdou, že to logicky nemohla být čistě zásluha Lukáše, ale troufnu si tvrdit, že na tom měl výrazný podíl. Kvalitní webdesign a správně navržený e-shop dnes rozhoduje o úspěchu či neúspěchu v tak tvrdé konkurenci, kam patří náš obor. Lukáše můžeme plně doporučit, neboť se s ním velmi dobře komunikuje, má obrovské zkušenosti a investice se rychle vrací.

Adam Borovský

Adam Borovský
Eljet s.r.o., provozovatel e-shopu
www.powerguy.cz

Web našeho překladatelsko-tlumočnického týmu si žádal důkladný redesign a zavedení redakčního systému. Více či méně zdařilé „překlopení“ do Wordpressu by zřejmě zvládl ledaskdo. Pan Lukáš Dubina pro nás ale udělal mnohem víc: dokázal naše původní zadání upřesnit a rozvinout, vše v zájmu našeho cíle. Pomohl nám vylepšit strukturu webu, upozornil nás, kde naše texty potřebují zkrátit nebo upravit, doporučil a částečně vytvořil vhodnou grafiku. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Už teď víme, že ve spolupráci s panem Dubinou budeme web dále zdokonalovat a že jeho služby budeme doporučovat dál.

Babylonia

Miroslav Pošta
překladatelsko-tlumočnický tým Babylonia
www.babylonia.cz

Náš web ztrácel pozice ve vyhledávačích a s tím související návštěvnost. Zakázek mnoho nechodilo, a tak jsme oslovili pana Dubinu, který okamžitě věděl, co potřebujeme a jak toho docílit. Reakce na naše požadavky byly velmi rychlé a prodej začal stoupat, vlastně stoupá pořád. K tomu všemu komunikace na vysoké úrovni a velká flexibilita. Stali se z nás dlouhodobí partneři. Mohu pouze doporučit, jeho práce předčila naše očekávání.

Miroslav Šteker

Miroslav Šteker
zakladatel firmy Truhlářství Miroslav Šteker
www.postele-palandy.cz

S panem Dubinou a službami v oblasti správy webových stránek, které nám již řadu let poskytuje, jsme spokojeni. Oceňujeme zejména profesionalitu, snahu vyhovět všem našim požadavkům, komplexnost služeb, rychlost reakcí a svědomitý přístup. Jeho práci můžeme jen doporučit.

Prádelna Kyselý

Lenka Hájková
Prádelna Kyselý, a.s.
První soukromá prádelna v ČR
www.pradelna.cz

Na Lukáše jsem narazil před několika lety a od té doby aktivně spolupracujeme. Jsem spokojen s jeho přístupem i s výsledky jeho práce. Realizoval pro mě a mé kolegy webové stránky reprezentace ČR v Letecké akrobacii a další projekty na letecký servis. Postaral se o to, aby byly naše stránky dohledatelné ve vyhledávačích, což zvýšilo prodeje a obecné povědomí o naší značce. Je vidět, že u práce přemýšlí a snaží se udělat to, co zákazník potřebuje. Lukáše doporučuji dále svým známým.
Stano Bajzik
Stanislav Bajzik
trenér ČR v letecké akrobacii,
rozhodčí Red Bull Air Race
www.czechaerobatic.cz
Byl jsem požádán, zda by bylo možné předělat náš firemní web a napojit ho na e-shop. Oslovil jsem Lukáše, u kterého jsem věděl, že to nebude pouhé plácnutí do vody. Jeho práci znám velmi dobře a vždy jsem obdivoval jeho smysl pro detail. Lukáš se vždy plně věnoval webovým stránkám a během let udělal obrovský pokrok, jak po stránce grafické, tak i po stránce profesní. Naše vzájemná spolupráce probíhala bez problémů. Web je pár měsíců spuštěn a slyším jen samou chválu. Nejen zvenku od zákazníků, ale díky obchodním výsledkům především od svých kolegů a nadřízených. Lukáš je určitě tou správnou volbou.

NTP

Martin Dlouhý, DiS.
Nová tiskárna Pelhřimov s.r.o
www.ntp.cz

U Lukáše především oceňuji jeho spolehlivost, přehled v oboru, lidskost při komunikaci a tvůrčí přístup při řešení nejrůznějších problémů. Na jeho práci je vidět nejen že ho baví, ale že má smysl a jeho zákazníkům přináší reálný užitek. Spolupracuji s ním již několik let a jeho služby mohu každému s klidným srdcem doporučit.

Trsek Jaroslav

Jaroslav Trsek
programátor PHP pro weby a aplikace
www.jaroslavtrsek.cz


Potřebujete navrhnout nový projekt nebo zlepšit ten stávající?
Pojďme si promluvit o možném řešení.

Co mám za sebou?

10+

let zkušeností
v oblasti e-commerce

100+

dokončených velkých
i malých projektů

100 000+

návštěvníků měsíčně
mých vlastních projektů

Nekonečno

nekonečno
kreativních nápadů

Kontakt

Potřebujete navrhnout nový projekt nebo zlepšit ten stávající?
Pojďme si promluvit o možném řešení.

Lukáš Dubina

724 146 006 info@lukasdubina.cz
  • Linkedin
  • Twitter
  • Instagram
  • Facebook
IČ: 76165701
DIČ: CZ8403280589 (plátce DPH)